Komentāri

Kaut arī situācija septembrī ir uzlabojusies, kravu kritums Latvijas ostās joprojām ir jūtams, tā intervijā 900 sekundēm atzina satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Tranzīta nozare jau ilgāku laiku sastapusies ar grūtībām, būtiski samazinājies kravu apgrozījums Latvijas ostās. Augulis norāda, ka salīdzinājumā ar pagājušā gada pirmajiem astoņiem mēnešiem kravu kritums piedzīvots par 20%. “Jā, tas ir ļoti daudz, bet tam ir zināmi apstākļi – gan [Krievijas] sankciju ietekme, gan naftas cenu kritums,” stāsta Augulis.

Situācija uzlabojusies septembrī, kad salīdzinājumā ar šo pašu laika periodu pērn ir piedzīvots 9% kritums. Tas nozīmē mazākus ienākumus dzelzceļam, ostām un Latvijas ekonomikai, kā arī tautsaimniecībai. Šobrīd Latvija mēģina diversificēt kravu krituma ietekmi, intensīvi strādājot ar Ķīnu, Baltkrieviju un citām valstīm, norāda satiksmes ministrs.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl