Komentāri

Kaut arī situācija septembrī ir uzlabojusies, kravu kritums Latvijas ostās joprojām ir jūtams, tā intervijā 900 sekundēm atzina satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Tranzīta nozare jau ilgāku laiku sastapusies ar grūtībām, būtiski samazinājies kravu apgrozījums Latvijas ostās. Augulis norāda, ka salīdzinājumā ar pagājušā gada pirmajiem astoņiem mēnešiem kravu kritums piedzīvots par 20%. “Jā, tas ir ļoti daudz, bet tam ir zināmi apstākļi – gan [Krievijas] sankciju ietekme, gan naftas cenu kritums,” stāsta Augulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Situācija uzlabojusies septembrī, kad salīdzinājumā ar šo pašu laika periodu pērn ir piedzīvots 9% kritums. Tas nozīmē mazākus ienākumus dzelzceļam, ostām un Latvijas ekonomikai, kā arī tautsaimniecībai. Šobrīd Latvija mēģina diversificēt kravu krituma ietekmi, intensīvi strādājot ar Ķīnu, Baltkrieviju un citām valstīm, norāda satiksmes ministrs.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl