4 komentāri
Kravas transporta vadītāji, pavāri un citas profesijas! Darba devēji Latgalē piedāvā vairāk nekā 400 vakanču
Uldis Jaunzems/ LNT Ziņas

Piektdien, 20. oktobrī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiāles telpās notiek Vakanču gadatirgus, lai klātienē un vienuviet varētu satikties darba devēji un darba meklētāji.

Darba devējiem šī ir iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu. Vakanču gadatirgū Rēzeknē darba devēji piedāvā darba meklētājiem vairāk nekā 400 brīvo darba vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darba devēji meklē kravas transporta vadītājus, pavārus, maizes cepējus, konditora palīgus, klientu konsultantus, ēku dežurantus, apsardzes darbiniekus un citu profesiju pārstāvjus.

Vakanču gadatirgus visos Latvijas reģionos NVA rīko jau ceturto gadu. 2017. gada pavasarī Vakanču gadatirgi, izstādes un akcijas ”Atrodi savu darba devēju” tika rīkotas Bauskā, Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Preiļos, Talsos, Ventspilī un Rīgā. 12. septembrī Vakanču gadatirgus norisinājās Jelgavā, bet 28. septembrī sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu Valkas kultūras namā notika “Livonijas darba tirgus Valka-Valga 2017”. Pasākums Rēzeknē ir šī gada noslēguma NVA Vakanču gadatirgus.

Plašāk par šo skatieties LNT Ziņās plkst. 18.00 un plkst. 20.00!

TOP komentāri

 • latgale
  +4 +3 -1

  latgale

  Un cik tad lielu algu maksā Latgalē,vai jūs zināt., un zināt kāpēc ir tik daudz vakances,šoferis kas nobrauc dienā 800km.sanem algā mazliet pāri 300eiro.
 • s
  +2 +2 0

  s

  Esmu pensionārs ar L-jas vidusmēra pensiju, bet es nespēju saprast, no kā pārtiek tie varoņi ap30-45, kas klīst pa ielām un pie ciemu veikaliem, labi, ir diedelējuši šķidrajai maizitei, kā viņi paši atļaujas tēlot asprātīgos,bet visu nesaubagos.Vai tiešām nav valstī rīku, kā piespiest tādus strādāt.Vaimanā par mazām algām, piekrītu, ir mazas, bet ej, dibini uzņēmumu,būs gan pašam, gan vēl citiem varēsi tūkstošus maksāt.Zinu, ka mani tagad apries, bet katrā jokā slēpjas daļa nopietnības.
 • nu re
  +2 +2 0

  nu re

  tagad visi no Rīgas uz "mājiņām", būs jums tur gan darbs, gan nauda

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl