Krāšņi retro stila tērpi un pozitīvas emocijas Tvīda braucienā

Komentāri

Sestdienas, 7. maija, pēcpusdienā Rīgas centrā norisinājies nu jau tradicionālais Tvīda riteņbrauciens.

Tajā piedalījušies vairāki desmiti dzīvespriecīgu, smaidošu velobraucēju, kas turklāt bija ģērbušies visdažādākajos retro stila tērpos – sākot ar 19.gadsimta frakām un beidzot ar 60.gadu rokenrola modi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vispirms Tvīda brauciena dalībnieki pulcējās Esplanādē, kur izrādīja gan savus tērpus, gan braucamos, turpat darbojās arī frizētava, kā arī retro foto stūrītis, kas jau ir neatņemama šī pasākuma sastāvdaļa.

Pats brauciens sākās ar visu dalībnieku kopbildi pie atjaunotā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, tālāk nesteidzīgi šķērsojot vecpilsētu un Kluso centru, un noslēdzās Spīķeru kvartālā – ar tradicionālo Tvīda karaļa un karalienes kronēšanu un balli.

Tvīda brauciens notika jau sesto gadu, un arī šogad izcilāko tērpu autoriem bija sarūpētas īpašas balvas.

Foto:

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl