2 komentāri

Šajā nedēļas nogalē Rīgā norisinājās pilsētas svētki. To laikā notika dažādi pasākumi, kas pulcēja plašu svētku apmeklētāju loku.

Šogad kopumā Rīgas svētkos rīdzinieki un pilsētas viesi bija aicināti apmeklēt daudzveidīgus pasākumus Rīgas parkos un laukumos gan pilsētas centrā, gan apkaimēs, taču svētku kulminācija notika sestdienas naktī, kad 11. novembra krastmalā debesis izgaismoja krāšņs Rīgas svētku salūts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas svētkus piedāvā Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi un nodibinājumu “Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs”. Tos organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām.

TOP komentāri

  • Jānis Novickis
    0 0 0

    Jānis Novickis

    Kremļā āksti jau loxiem acis aizmālē , bet tie tk pēc tam okupantu slavina!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl