Komentāri
Kozlovskis paziņo, ka nedosies uz Briseli risināt bēgļu jautājumu
Foto: LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis paziņojis, ka šodien nedosies uz Briseli, kur notiks Eiropas Savienības iekšlietu ministru sarunas par papildu bēgļu uzņemšanu.

Lēmumu viņš pamato ar to, ka Latvijai nav savas nostājas bēgļu jautājumā, jo koalīcijai par to nav izdevies vienoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministra vietā Latviju sanāksmē pārstāvēs pastāvīgā Latvijas pārstāve Eiropas Savienībā Ilze Juhansone.

Tieslietu un iekšlietu ministru padomes sanāksmē šodien tiks apspriests Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera piedāvājumu obligātā kārtā uzņemt 160 tūkst. imigrantu no Itālijas, Grieķijas un Ungārijas. Latvijai papildus būtu jāuzņem 526 bēgļi un šobrīd to atbalsta tikai koalīcijā esošā Vienotība. Premjerei Laimdota Straujumai šo situāciju pārrunājusi arī ar Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru.

Premjere Laimdota Straujuma gan pieļauj, ka šodien Eiropas Savienības iekšlietu ministri lēmumu par bēgļu papildu uzņemšanu vēl nepieņems, šā jautājuma skatīšanu atliekot līdz oktobrim.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl