1 komentārs

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) jau labu laiku sabiedrības uzmanību piesaistījis ar skaļu iekšējo cīņu, ne saviem darbiem. Mūsu rīcībā ir jaunas aptaujas dati par to, kā ilgstoši bez vadītāja esošās iestādes darbu vērtē iedzīvotāji.

KNAB darbu pēdējā gada laikā 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”ļoti neapmierināts”, bet 10 – ”ļoti apmierināts” ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vidēji vērtējuši ar 3,9 punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) sniegusi desmitā daļa (8%) iedzīvotāju. Salīdzinoši vidēju vērtējumu (5 vai 6 punkti) ir sniegusi ceturtā daļa (27%) iedzīvotāju.

Tikmēr salīdzinoši zemāku vērtējumu (1 līdz 4 punkti) sniegusi puse (51%) aptaujāto, bet 14% nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Politiķi darīja daudz, lai panāktu, ka aiziet darba darītāji, inscenējot viena "napoleona" sīkmanīgo ālēšanos, tagad medijos kaut ko padzird vai ierauga un pēc mēneša rāda, ka kaut ko izmeklē, bet parasti neko neatrod.Tur var vērtēt tikai prasmi tērēt valsts naudu algām un laiku.To prot labi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl