Korupcija valstī ir kļuvusi lielāka, uzskata iedzīvotāji

Komentāri

Liela daļa Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka problēmas ar korupciju valstī palielinājušās. Par to liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pasūtītas Latvijas Faktu aptaujas dati.

6% procenti iedzīvotāju uzskata, ka problēmas, kas saistītas ar augsta līmeņa kukuļošanu, pēdējo četru gadu laikā ir palielinājušās. Tikmēr tikai 15% uzskata, ka šādas problēmas ir samazinājušās. Tāpat 21% iedzīvotāju uzskata, ka palielinājušās problēmas, kas saistītas ar mazāka līmeņa kukuļošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 16% respondentu norādījuši, ka šīs problēmas samazinās. Aptauja rāda, ka ziņot par korupcijas gadījumiem atklāti ir gatavi 12%, ziņot anonīmi 28%, tomēr liels skaits jeb 33% iedzīvotāju nav gatavi ziņot par korupciju vispār.

“Tā tendence pieaug, iedzīvotāji ir gatavi ziņot, tostarp ziņot KNAB. To mēs skatāmies no iesniegumiem un aptaujas. 2015. gadā pieaug cilvēku skaits, kas gatavi ziņot, salīdzinot ar 2014. gadu,” saka KNAB šefs Jaroslavs Streļčenoks.

KNAB pērn ir saņēmis ap 1200 ziņojumu par koruptīvām darbībām, otrdien žurnālistus informēja biroja vadītājs Jaroslavs Streļčenoks.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl