Kopš 2020.gada SPKC darbu sākuši vairāk darbinieki, nekā aizgājuši

0 Komentāru
Kopš 2020.gada SPKC darbu sākuši vairāk darbinieki, nekā aizgājuši
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Gan šogad, gan pērn ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) darba attiecības sākuši vairāk darbinieki, nekā aizgājuši, aģentūru LETA informēja SPKC pārstāve Ilze Arāja.

Šogad līdz šim SPKC pametuši trīs darbinieki, savukārt seši sākuši darbu centrā.

Tikmēr pērn darba attiecības ar centru pārtraukuši 14 darbinieki, tomēr darbā paņemti 19.

Šo 14 darbinieku septiņi bijuši no epidemioloģiskā bloka. Tāpat no visiem 14, kas kas pērn aizgāja no SPKC, vairāki aizgāja pensijā, savukārt atsevišķi strādājošie vainu sāka darbu epidemioloģijas sfērā ārzemēs vai pārgāja uz citu veselības sistēmas iestādi, vai izbeidza darba attiecības veselības problēmu dēļ.

Jau vēstīts, ka “Latvijas Avīze” ziņojusi, ka nesen atlūgumu uzrakstījusi SPKC Infekcijas slimību uzraudzības un imunizācijas nodaļas vadītāja, medicīnas doktore Elīna Dimiņa, kura kādu laiku atpūtīšoties no pandēmijas laika radītās milzīgās darba pārslodzes.

Savukārt, piemēram, Kembridžas universitāti absolvējušais SPKC sabiedrības veselības analītiķis Ņikita Trojanskis paņēmis gadu ilgu bezalgas atvaļinājumu, jo kopš pagājušās ceturtdienas strādā jaunizveidotajā Vakcinācijas birojā par komunikācijas koordinatores Ievas Stūres asistentu.

Valdība janvārī SPKC darba spēju stiprināšanai piešķīra papildu 366 300 e

0 Komentāru