2 komentāri
Konflikts: Policists pavēl sievietei parakstīt protokolu, bet neļauj to pat izlasīt
Foto: Facebook / Kristīne Ilziņa

Izrādās, lai uzrakstītu protokolu par ielas šķērsošanu pie sarkanās gaismas, ir nepieciešami divi Rīgas pašvaldības policisti, kuriem papīru noformēšana prasa 45 minūtes. Par to pavisam nesen pārliecinājusies kāda galvaspilsētas iedzīvotāja.

Viņai incidents ar Rīgas pašvaldības kārtības sargiem atgadījies pirmdienas vakarā, kad, šķērsojot ielu pie sarkanās gaismas, viņu apturējuši policisti – I. Boļšakovs un J. Beresņevs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par spīti tam, ka pārkāpums uz kopējā policijas darba fona ir visai neliels un, kā izskaitījusi aculieciniece, protokolā ierakstīti tikai 49 vārdi, tā noformēšana minētajiem kārtības sargiem prasījusi veselas 45 minūtes.

Skaties aculiecinieces foto:

Šajā laikā turpat viņu acu priekšā krustojumu pie sarkanās gaismas šķērsojis kāds motociklists, bet uz iedzīvotājas aicinājumu pievērst uzmanību arī tam, pašvaldības policisti atbildēja, ka par ceļu satiksmi neatbildot, stāsta aculieciniece.

Kad protokols pēc vairāku veidlapu izmešanas beidzot aizpildīts, kārtības sargi likuši parakstīties. Incidentā iesaistītā sieviete vēlējusies dokumentu vispirms izlasīt, taču policists aizrādījis, ka viņa nedrīkstot ņemt rokās un viņš paskaidrošot, kas tajā rakstīts.

“Policists pacēla protokolu apmēram uz manu pusi un sacīja, ka lasīt varot tikai šādi – kad protokols ir viņa rokās. Jāparaksta esot noteikti, citādi to ieskaitīšot par nesadarbošanos. Un tas esot vēl viens pārkāpums,” savā Facebook profilā raksta notikumā iesaistītā rīdziniece.

Viņa sazinājusies ar Valsts policijas runasvīru Tomu Sadovski, kurš tad sievietei norādīja, ka viņai ir tiesības to neparakstīt, un tas neesot vēl viens pārkāpums, kā to centies apgalvot Rīgas pašvaldības policists.

“Tā arī viņam pasacīju. Un zināt, kas notika? Viņš man piekrita. Kļuva krietni laipnāks, turēja protokolu tā, ka es to varēju ērti izlasīt, un vienīgi piebilda, ka manu pārkāpumu izskatīs šā gada 15. jūnijā 10.00 un mana neierašanās varot tikt uzskatāma par nesadarbošanos,” atstāsta notikuma aculieciniece.

TOP komentāri

 • krista
  0 0 0

  krista

  Saprotu ka riebjas policisti, bet varbūt tomēr vajadzētu ievērot csn !
 • Ex
  0 0 0

  Ex

  A ko var gibēt no pamatskolas beidzējiem,kas lāga pat Latviešu valodu nezina,jo mentu valoda ir krievu.Un tamdēļ sanāk,kā sanāk.:}

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl