Komentāri

Īres nemaksāšanas konflikts starp Zinātņu akadēmiju un koncertzāli Rīga nonācis tik tālu, ka koncertzālē siltumu un apgaismojumu nodrošinās līdzīgi kā katastrofu gadījumos – ar mobilajiem ģeneratoriem.

Lai arī pasākumi koncertzālē atcelti līdz mēneša beigām, nauda par nopirktajām biļetēm uz līdz šim nenotikušajiem koncertiem cilvēkiem netiek atdota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Centrālapkure šajā sezonā koncertzālei nav pieslēgta vispār, taču pasākumi zālē vēl notika, jo telpas tika sildītas ar elektrību. Taču kopš gada sākuma nav arī tās.

Tās ir sekas konfliktam, kas zāles vadītājam Jurim Milleram ilgstoši izveidojies ar telpu īpašnieku – Latvijas Zinātņu akadēmiju. Strīda pamatā ir domstarpības par līguma nosacījumiem, precīzāk – īres maksu.

Foto

Tā kā progress nav panākts, Zinātņu akadēmija līgumu vienpusēji lauzusi. Kā LNT Ziņām skaidro akadēmijas tās nolīgtais jurists – tā kā Millers līguma laušanu ir apstrīdējis tiesā, elektrības atslēgšana ir likumīgs veids, kā piespiest nomnieku telpas pamest.

Jura Millera centieni izveidot alternatīvu elektrības pieslēgumu cieta neveiksmi. Pārvades kompānija Sadales tīkls apgalvo, ka bez ēkas īpašnieka atļaujas to darīt nevar.

Sēžot pustumsā un aukstumā, Millers domā, ka dīkstāve būšot, ilgākais – vienu mēnesi.

Kā vēsta koncertzāles mājaslapa, tuvākais pasākums tagad gaidāms 30. janvārī. Par nopirktajām biļetēm uz nenotikušajiem pasākumiem cilvēkiem nauda pašlaik netiek atmaksāta. Tās šobrīd var tikai mainīt uz vēlāku laiku.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl