Komisiju Streļčenoka vērtēšanai tomēr neveidos

Komentāri
Komisiju Streļčenoka vērtēšanai tomēr neveidos
Foto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) dabību iespējams normalizēt arī ar citiem pasākumiem, tāpēc komisija, kas vērtēs biroja vadītāja Jaroslava Streļčenoka atbilstību amatam, tomēr netiks veidota.

Tā pēc tikšanās ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu paziņoja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš uzver, ka tas gan nenozīmē, ka nākotnē šī komisija netiks izveidota, bet patlaban gan viņš, gan arī premjerministre nesaskata pamatu tās izveidošanai. Visticmāk, tiks veikti citi pasākumi.

Amatpersonas piektdien, 13. jūnijā, spriedušas arī par Streļčenoka atbildības izvērtēšanu. Tāpat kā pērn, arī tagad varētu tikt veidota komisija, kas izvērtēs Streļčenoka darbību.

Iepriekšējā komisija KNAB priekšnieka darbu novērtēja ar “C”, kas pielīdzināms novērtējumam labi. Ir pagājuši seši mēneši, tāpēc esot jāveido jauna komisija, kura izvērtēs, kādas pārmaiņas šajā laikā ir notikušas, vai ir ņemti vērā trūkumi, un vai kaut kas ir darīts, lai tos novērstu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl