Komfortā augušiem kaķiem nomirusi saimniece, bet jaunais saimnieks tos izmet uz ielas

2 komentāri

Nežēlīga rīcība Pārdaugavā – uz ielas nonākuši astoņi kaķi, kurus to jaunais saimnieks vienkārši izmetis no dzīvokļa. Mājas kaķi, kuri pieraduši pie siltuma un komforta, tagad gaida auksto rudeni un ziemu.

Irēna ir izmisusi. Pirms vairākiem gadiem viņa ļoti nosodīja kaimiņieni, kura dzīvoklī tur astoņus kaķus, taču tagad pati kļuvusi par kaķu lielāko aizstāvi un draugu. Sācies viss ar to, ka kaimiņiene, sieviete gados, saslimusi un diemžēl nomirusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā arī astoņi mājas kaķi visi nonākuši uz ielas un sākuši dzīvot, nu vairs ne Slokas ielas mājā, bet gan krūmos un pagrabā. Irēna nezina, ko darīt. Izmisīgi meklējusi kaķiem mājas, taču atradusi tās tikai vienam. Pārējie septiņi aizvien dzīvo uz ielas, un neviens par viņiem neliekas ne zinis. Arī patversmes esot atteikušās kaķus savākt, par ko Irēna ir sašutusi, un patlaban par kaķiem gādā, kā pati spēj.

Daktera Beinerta klīnikā nonācis mincis, kuru vienīgo no ielas kāds paņēmis pie sevis. Kaķis bijis vesels, vienīgā problēma – blusas, taču ar tām viegli tikt galā. Ir skaidrs, ka kaķu saimnieces dēls, pēc mammas nāves izmetot kaķus uz ielas, nav rīkojies likumīgi.

Irēnas vienīgā cerība, ka pieteiksies cilvēki, kuri vēlas kaķus adoptēt. Dzīvnieki atrodami Imantā, pie Slokas ielas 205a. Nekur tālu no mājas prom viņi neiet.

TOP komentāri

 • Astra Linde
  0 0 0

  Astra Linde

  Viņu pašu vajag izmest uz ielas,tādus neliešus,lai zinātu ko nozīmē dzīvot uz ielas un vēl uz ziemu
 • Mārīte Buse
  0 0 0

  Mārīte Buse

  Lai nu Dieviņš dod , ka atrastos labi saimnieki minkām , jo tie tak raduši pie tīrības , ar to jau nu problēmu nevajadzētu būt .... Lai minkāniem veicas , ....Sirds sažņaudzas . Man pašai jau 4 minči , arī pieņemti suņuki ....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl