Komandieris: Zemessargi ir gatavi kaujai un stāties valsts sardzē

1 komentārs

Latvijas Zemessardzes militārās sagatavotības līmenis ir labs, un zemessargi ir gatavi militārām darbībām, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica Zemessardzes komandieris Ainārs Ozoliņš.

Viņš skaidro, ka šobrīd notiek lielākās Zemessardzes militārās mācības “Mazais Namejs”, tajās piedalās vairāk nekā 2700 dalībnieku. Mācību laikā Ozoliņš pārliecinājies, ka zemessargi ir labi sagatavoti militārām darbībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ainārs Ozoliņš
Zemessardzes komandieris

Esmu pārsteigts par to, ko novēroju šajās mācībās. Mūsu līmenis ir audzis ļoti krasi. Esam veikuši virkni reorganizāciju, un tas parādīja, ka varam īsā laika periodā apmācīt zemessargus gan pamatapmācībā, gan kolektīvās mācībās. Kas dod mums iespēju iegūt ļoti augsta līmeņa sagatavošanu. Daugavpilī 20 dienu laikā tika apmācīti 350 zemessargi. Pamata apmācībām tas ir liels skaits. Es uzskatu, ka zemessargi ir gatavi kaujai un stāties valsts sardzē.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl