Kolorīti! Rubiks un antiglobālisti pie Saeimas protestē pret spiegu likumu

Komentāri

Ceturtdienas rītā pie Saeimas sapulcējās aptuveni 30 Latvijas sociālistiskās partijas biedri un antiglobālisti. Viņi skaļi protestēja pret tā dēvētā spiegu likuma izskatīšanu parlamenta sēdē.
Deputāti šo jautājumu izņēma no darba kārtības. Taču iemesls nebija sociālistu protests.

Sociālisti mītiņā akcentēja, ka spiegu likumu patiesais mērķis ir nevis pretdarbība hibrīdkaram, Krievijas propagandai, bet gan policejiskas valsts izveide. Protestētājiem rokās bija sarkanie karogi un plakāti, turklāt antiglobālisti skaļrunī izkliedz deputātiem neglaimojošas replikas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Skaties video!

Valsts prezidenta izbrāķētos labojumus krimināllikumā tagad uzlabo Saeimas juridiskā komisija. Prezidents uzskata, ka jāizstrādā precīzs un nepārprotams regulējums, kas neapdraud tādas vērtības kā vārda, pulcēšanās un biedrošanās brīvība. Deputātiem ar uzlabojumiem neveicas tik raiti kā prognozēts, tāpēc šodien šo jautājumu izņēma no Saeimas sēdes darba kārtības.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl