Kolēģi lūdz palīdzību! Juglā mīklaini pazudis saksofonists

Komentāri
Kolēģi lūdz palīdzību! Juglā mīklaini pazudis saksofonists
FOTO: LETA

Neredzīgo mūziķu ansambļa kolēģi meklē savu bezvēsts pazudušo, 61 gadu veco saksofonistu Jāni Šarkovski, kurš jau vairāk nekā 20 dienas neapmeklē koncertus un mēģinājumus, kā arī neierodas darbā jaunbūvē, vēsta organizācija Bezvests.lv.

Jāni Šarkovski pēdējo reizi kolēģi redzējuši 2016. gada 7. februārī, svētdienas vakarā. Pēc pulksten 18.00 viņš aizgājis, nevienu no kopmītnes kaimiņiem nebrīdinot, bet līdz šim brīdim nav atgriezies. Uz zvaniem neatbild jau vairāk nekā 20 dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

8. februāra rītā Jānis Šarkovskis tā arī neieradās darbā, kur vienā no Baltezera jaunbūvēm strādāja par celtnieku.

Ne uz vienu no mēģinājumiem Jānis, kurš jau divus gadus ansamblī spēlēja saksofonu, laika periodā no 7. līdz 20. februārim tā arī neieradās.

Jāņa augums – aptuveni 175 centimetri, kalsna miesas uzbūve. Īsi mati. Kā bija ģērbies – nav zināms.

Par Jāni zināms arī tas, ka kopmītnes istabiņā vīrietis dzīvoja viens, nebija precējies, bērnu arī viņam nebija.

Dzimtā puse ir Rēzeknē, bet ar savām māsām attiecības praktiski neuzturēja. Viena no viņām dzīvo Kadagā, taču radniecīgās saites faktiski bija pārtrauktas, jo ilgu laiku Jānis atradās peļņā ārzemēs – Krievijas ziemeļos, kur strādāja celtniecībā.

Brīvi runā gan latviešu, gan krievu valodā ar nelielu latgaliešu akcentu. Nēsā brilles ar bieziem stikliņiem, ziņo bezvests.lv.

Lūgums visiem, kuri ir redzējuši Jāni Šarkovski, vai ziņa viņa iespējamo atrašanās vietu, steidzami ziņot Bezvests.lv pa tālruni: 22 084 084.

FOTO: Bezvests.lv

FOTO: Bezvests.lv

Lasi vēl