Kokneses kokaīna lietā iesaistīts arī bijušais policists

4 komentāri

Viens no Kokneses kokaīna lietā aizturētajiem ir bijušais Valsts policijas darbinieks, kuram likumsargu rindas savulaik nācies pamest ierosinātā kriminālprocesa dēļ, liecina LNT Ziņu rīcībā esošā neoficiālā informācija, ko Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis netieši apstiprināja.

Kā zināms, policija pirmdien ziņoja, ka Koknesē izņemta kokaīna rekordkrava – divas tonnas. Narkotiku vērtību mēra 65 miljonu eiro apmērā, savukārt kravas mazumtirdzniecības cena var sasniegt pat miljardu.

Narkotikas nākušas no Ekvadoras un bija paslēptas banānu kastēs. Kokaīns Koknesē glabāts saimniecībā “Mazkārkli” vienā no fermām, kurā tagad bija ierīkots autoserviss un kokzāģētava. Lietā aizturētas piecas personas, no kurām trīs apcietinātas, tostarp fermas īpašnieks Andris Elsts un viņa krustdēls Edgars Elsts. Divām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Interviju ar vienu no aizturētajiem Kokneses kokaīna lietā lasi šeit! 

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis jau visdrīzākajā laikā lietā sola jaunumus.

“Varu apstiprināt tikai to, ka jebkurš policijas darbinieks, par kuru mums nonāk kompromitējoša situācija, mēs darām visu, lai no viņa atbrīvotos un atbrīvot viņu no dienesta, tas ir mūsu galvenais uzdevums,” norādīja Ķuzis.

Izmeklēšanas darbības Kokneses kokaīna lietā notiekot katru dienu, lai noskaidrotu nozieguma cēloņus, nozieguma izdarīšanas apstākļus, kā arī iesaistītās personas. Jau vēstīts, ka pie vērienīgās kokaīna operācijas pašmāju likumsargi strādāja ciešā sadarbībā ar ASV un Ekvadoras varas iestādēm.

4 komentāri