Komentāri
Koblenz izvērtēs apsardzes darbinieka rupju izturēšanos pret pasažieri
FOTO: LETA

SIA Rīgas satiksme (RS) ir sazinājusies ar apsardzes firmu Koblenz, lai lūgtu paskaidrojumus par viņu darbinieka rupju komunikāciju ar kādu iedzīvotāju kontroles reida laikā, pastāstīja RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.

SIA Koblenz Drošība komercdirektors Lauris Vašuks apliecināja, ka uzņēmumā sākta iekšējā izmeklēšana notikušā apstākļu noskaidrošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Minēto situāciju vakar nofilmējis kāds notikuma aculiecinieks.

Video redzams, kā RS piesaistītais Koblenz apsardzes darbinieks, lietojot rupjus vārdus, draud jaunietim atņemt telefonu un pieprasa, lai viņš pārstāj filmēt notikušo, piedraudot arī salauzt rokas.

Zaķis, komentējot situāciju, norādīja, ka biļešu kontrolieri ir tiesīgi izmantot bezbiļetnieka personu apliecinošus dokumentus, lai aizpildītu rēķinu par soda apmaksu, kas personai jānomaksā vēlāk. Viņš skaidroja, ka pretlikumīga rīcība no RS darbinieku puses video nav konstatēta, savukārt Koblenz no RS puses lūgts izvērtēt konkrētā darbinieka rīcību.

Minētais video tikšot izvērtēts, un gadījumā, ja tiks konstatēti Kontroles daļas vai apsargu pārkāpumi, vainīgie tikšot sodīti.

Zaķis arī akcentē, ka RS neatbalsta rupju izturēšanos pret klientiem, taču vienlaikus atgādina, ka katra pasažiera pienākums ir veikt brauciena reģistrāciju.

Vašuks, komentējot notikušo, atzina, ka “šajā situācijā darbinieks rīkojies nedaudz pārspīlēti”. Uzņēmuma pārstāvji vēlas noskaidrot visus lietas apstākļus, tādēļ sākta iekšējā izmeklēšana.

“Mūsu darbiniekiem ir stingras un konkrēti atrunātas instrukcijas, kā rīkoties dažādās situācijās. Tomēr, ņemot vērā cilvēcisko faktoru un cilvēku dažādo reakciju uz apsargu darbu, katrs gadījums jāizskata un jāanalizē atsevišķi. Mēs priecājamies, ka cilvēki pievērš tam uzmanību un ir vērīgi, tas palīdz mums uzlabot pakalpojuma kvalitāti,” pauda Vašuks.

Kopumā cilvēki apsargu darbu sabiedriskajā transportā uztverot mierīgi un esot pozitīvi un saprotoši.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl