Koalīcija vienojas novirzīt vēl 500 miljonus eiro pabalstiem un infrastruktūras attīstībai

Valsts budžeta programmā “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” papildus tiks novirzīti 500 miljoni eiro, kurus plānots piešķirt ģimeņu pabalstam, citu sociālo grupu pabalstiem un infrastruktūras attīstībai, šodien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes žurnālistiem sacīja premjers Krišjānis Kariņš (JV).

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Agita Agita
 • Ernests Grintals

  Ernests Grintals

  Viss nav tik vienkārši,jau uzstādīti nosacījumi,kuriem bērniem un ģimenēm maksās.Paballsta vietā būs caurums no barankas.
 • Kristaps Kuzņecovs

  Kristaps Kuzņecovs

  500 ļimaki ne jau pabalstos lasiet kārtīgi (pabalstos un infrastruktīrā) kāda būs procentu sadale katrā jomā mēs vēl nezinām
 • Guntis Garda

  Guntis Garda

  500 milj. pabalstos , bet kā viņus atdos ? ? Piem. paceļot īpašuma nodokli tik augstu , ka lielai daļai atņems mājokli !
  Tad kāda jēga no šāda pabalsta ?
  Darba vietu nav , domāju , daudz vairāk vajadzēja rīkoties šai virzienā ,, lai mazinātu bezdarbu un pazeminātu nodokļus ●
  Par šo naudu varēja izveidot 20 lielus uzņēmumus ar tūkstošiem darba vietu visā Latvijā !
 • Valentin Gribanov

  Valentin Gribanov

  Populisma meiģinajums, lai aizvērtu cilvēkiem mutes un acis.
  Ir jābūt pilnigi atsistam uz galvu , lai par kādu no šis valdības balsotu nākošajās vēlēšanās .
  Ne covid aferai te pilnīgi nav nekāda sakara.
  Valdība paradija savu kompetences līmeni un spejas
 • Ateena Pallaada

  Ateena Pallaada

  Nu tak grib lai būtu ievēlēti,a kāpēc izmaksas 500 euro par bērnu, nu vēl domā pensionāriem 200 euro, bet jadomās un pirms tam vēlēšanas, tos 200 euro nesaņems.
 • Juris Iljins

  Juris Iljins

  Vai kā maksas vēl mūsu bērni, visus šos aizdevumus😤😤😭es ar aizņemtos un dzīvotu zaļi zinot ka nodokļu vergi visu atmaksas, kāpēc ne, ja varam tad darām💣
 • Raimis Vertrups

  Raimis Vertrups

  200 miljoni (182) kukulis bērnu vecākiem, 100 miljoni (107) kukulis pensionāriem un 200 miljoni OIK 2 izveidei Latvijā :)
  Un kurš vēl teiks, ka Latvija nav Eiropas korumpētākā valsts ...
 • Bruno Laimoņa Dēls Ozoliņš

  Bruno Laimoņa Dēls Ozoliņš

  LV.23.II Pasaulē 》112.3 milj. saslimušo ar COVID19🇱🇻Latvijā Dati +24 miruši 12678 testi +669 saslimušie (5.28%)🥶 vidēji II = 9804, 719(7.33%), {I-9574,808(8.44%)}. Kopā stacionāros ārstējas 830 slimnieki, vakcinēti (1x30753, 2x16814) cilvēki.
  http://www.boze1.lv/L/1L.html
 • Anita Albina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!