Ko Vējonis iesaka lasīt Skaties.lv?

Komentāri
Ko Vējonis iesaka lasīt Skaties.lv?
Foto: F64

Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, kā izrādās, ir Skaties.lv lasītājs un savā Twitter kontā atsaucies uz portālā publiskoto interviju ar viņu.

Šorīt prezidents viesojās LNT raidījumā 900 Sekundes un runāja par vairākiem sabiedrībā aktuāliem procesiem, tostarp plaši apspriesto bēgļu jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vējonis norāda, ka līdzšinējais valdības darba temps nav bijis apmierinošs. Kaut arī izskanējušas runas par 250 bēgļu uzņemšanu, pēdējās dienas tiek minēts jau daudz lielāks patvēruma meklētāju skaits, bet valdība joprojām nav pārrēķinājusi, vai valstij tiešām būtu iespējas uzņemt vēl vairāk bēgļu.

Vienlaikus prezidents norāda, ka Latvija iebilst pret jebkādām obligātām bēgļu kvotām un vēlas piedalīties solidāri uz brīvprātības principa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl