Ko skolēni dara brīvlaikā? Ieskats radošajās nodarbībās Rīgā

0 Komentāru

Šis ir otrais rīts skolēnu rudens brīvlaikā. Un daudzi bērni brīvdienas noteikti jau sen saplānojuši, taču tie, kuri vēl tikai domā ko iesākt, iespējams, vēlas veltīt laiku dažādu pašdarinātu rotu izgatavošanai.

Kroņu veidošana notiek mākslinieces Ellas Pellas vadībā. Ella sniedz padomus, taču katrs atnākušais kroni veido saviem spēkiem un izdomu.

Pērļu kroni un citus aksesuārus katrs atnākušais var veidot kādu vien vēlas. Var šķist, ka nodarbības ir domātas tikai jaunajām dāmām, tomēr māksliniece Ella Pella norāda, ka arī zēni var droši pievienoties un, piemēram, izveidot pārsteigumu mammai vai māsai.

“Puiši kā reiz ir ārkārtīgi radoši, viņi zina, kā rīkoties ar knaiblēm un stieplēm. Bieži ir pat pārsteidzoši, kādus risinājumus izdomā zēni, tāpēc arī puiši ir mīļi gaidīti,” uzsver rotu māksliniece Ella Pella.

Gleznošana, māla putnu gatavošana un svilpaunieku apgleznošana, ceļojums sakrālo skaņu pasaulē. Visu šo nedēļu skolēniem piedāvātas visdažādākās nodarbības ar un bez dalības maksas, norāda “MeetingPoint” telpas Rīgā pārstāve Ilona Skuja. “Katru dienu ir dažādas radošās darbnīcas, gan EBRU gleznošana, gan šobrīd tiek taisīti kroņi, būs dziedošo bļodu meditācija, ļoti dažāda programma izveidota skolēnu brīvlaikam.”

Īpaši noderīga radošā “MeetingPoint” telpa varētu būt galvaspilsētas bērniem, kuri darbadienas vidū nezina, kurp doties, tāpēc ka šī telpa atrodas Vecrīgā, “Galerija Centrs” 4. stāvā.

Pēc brīvlaika bērni un citi interesenti uz šo telpu var doties trešdienu pēcpusdienā un piedalīties kādā interesantā projektā.

Ieejot “MeetingPoint”, lielveikala steiga paliek aiz smagajiem ieejas aizkariem. Lai arī telpa ir izveidota pēc “Galerija Centrs” iniciatīvas un var šķist, ka lielveikali neko nedara par brīvu, šajā gadījumā, šķiet, ka var novērot jaunas tendences rašanos. Iespējams, lielveikals vēlas kļūt ne tikai par iepirkšanās centru, bet arī sava veida kultūras vietu.

”Meeting Point” telpā ir gan bezmaksas, gan maksas nodarbības, lekcijas, dejas un jogas meistarklases.
0 Komentāru