Ko nozaudē cilvēki vilcienos un lidostā?

Komentāri

Policista rācija, zobu protēzes, lāpstas un slēpes – to visu mēdz aizmirst pasažieri vilcienos. Tikmēr lidmašīnās un lidostās cilvēki uzvedas daudz disciplinētāk – tur arvien retāk kāds kaut ko pazaudē.

Lidostā ”Rīga” bagāža mēdz pazust 45 reizes retāk, salīdzinot ar citām Eiropas lidostām, stāsta uzņēmumā ”Havas Europe”, kas ik gadu arī lidostā ”Rīga” apkalpo vairāk nekā 1,5 miljonus pasažieru ar vairāk nekā miljons bagāžas vienībām. ”Lidostā Rīga” pazaudēto bagāžas vienību skaits ir uzskatāms par ļoti zemu – vidēji divas somas uz tūkstoš pasažieriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt vilcienos vidēji gadā tiek atrasti aptuveni pieci simti mantu, un puse no tām tiek atdota īpašniekiem. Pārējās, ne tik vērtīgās mantas, piemēram, lietussargi un cimdi, tiek utilizētas, bet datori un mobilie telefoni turpina ”gaidīt” savus īpašniekus policijas iecirknī.

Savdabīgākās mantas, ko cilvēki ir atstājuši vilcienos, ir bijusi josta ar policijas rāciju, slēpes, lāpstas, celtniecības materiāli un zobu protēzes.

Plašāk par šo tematu – LNT raidījuma “900 sekundes” sagatavotajā sižetā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl