Ko atradīsiet – sēnes vai lodi?

Komentāri

Tad, kad sēņu mežā tik daudz, ka teju vai ar izkapti var pļaut, reti kurš ir spējīgs nosēdēt mājās un mierīgi noskatīties, kā visi pārējie bauda gan pašu sēņošanas procesu, gan vēlāk – pašas meža veltes. Viens no Rīgai tuvākajiem mežiem neapšaubāmi ir pie Ādažiem, tāpēc daudzi jau daudzi ļaudis ik dienu dodas iekšā Ādažu poligona teritorijā, kur uzraksti uz kokiem vēsta, ka teritorijā atrasties ir bīstami.

Savukārt ļaudis paši visi kā viens stāsta, ka šāvienu troksnis viņus pilnībā nesatraucot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja sēņotājiem nav bail no karavīriem, tad karavīri par sēņotāju dzīvībām gan ir sabijušies. Pa mežu haotiski sirojošie un brīdinājuma zīmes neievērojošie ļaudis gan apdraud paši sevi, gan traucē bruņoto spēku mācības.

Mācībās karavīri lieto kaujas munīciju, kas nozīme – sēņotājam ir reāla iespēja nevis atgriezties mājās ar baravikām grozā, bet gan aizbraukt uz slimnīcu vai citu – sliktāku vietu ar lodi kādā mīkstā vai mazāk mīkstā vietā.

Ļaudis gan neņem vērā neko – ne policistu, ne karavīru aizrādījumus, ne biedēšanu, ne lūgšanos. Miers poligonā valda vien tad, kad sēņošanas un ogošanas laiks ir garām.

Aicinām būt saprotošiem un neiet tur, kur Jūsu klātbūtne ir lieka. Baraviku visiem pietiks arī drošajās vietās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl