7 komentāri

Izmeklēšana krimināllietā, kurā aizdomās turēti Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs un uzņēmējs Māris Martinsons, uz priekšu virzās ļoti labi, un tās nonākšana prokuratūrā vairs nav mēnešu, bet nedēļu jautājums.

Tā pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni žurnālistiem sacīja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus Straume vērsa uzmanību, ka tā ir tikai prognoze, jo jebkurā kriminālprocesā var atklāties papildu fakti, kuru pārbaudīšana var izmeklēšanu paildzināt.

Jau vēstīts, ka korupcijā aizdomās turētais Rimšēvičs lūdzis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam atcelt viņam iepriekš piemērotos drošības līdzekļus – 100 000 eiro drošības naudu, noteiktas nodarbošanās aizliegumu un aizliegumu izbraukt no valsts.

Drošības līdzekli – aizliegumu tuvoties noteiktām personām Rimšēvičs nav lūdzis atcelt.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl