Komentāri

Cīņā par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka krēslu iesaistījušies deviņi pretendenti. Tieši tik pieteikumu saņemts konkursā uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka amatu.

Šodien konkursa komisija sanāca uz pirmās kārtas sēdi, lai sāktu vērtēt pretendentu atbilstību noteiktajām prasībām. Sākumā formālajām prasībām – izglītība, valodu prasmes, darba pieredze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamie soļi atkarīgi no drošības iestāžu veiktajām pārbaudēm, lai noteiktu pretendentu atbilstību pārējām likumā noteiktajām prasībām. Personu vārdi, kas pieteikušies vadīt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, atklāti netiek, arī jomas, kuras šie pretendenti pārstāv. Iepriekš gan premjers, pirms noslēdzās pretendentu pieteikšanās, izteicās, ka esot “indikācijas”, ka konkursā varētu būt pieteikušies arī kandidāti no tiesībsargājošajām iestādēm.

Tāpat konkursa komisijas vadītājs neatklāj, vai Saeimas veiktie likuma grozījumi, atceļot iestādes vadītājam noteikto prasību par trīs gadu pieredzi vadošā amatā, ļāvis pretendentu loku paplašināt. Konkursa komisija uz nākamo sēdi paredzējusi sanākt pēc pusotra mēneša – 25. maijā.

Atgādinām, ka pirmais konkurss uz KNAB priekšnieka amatu tika izsludināts jau pērnā gada nogalē, taču izgāzās. Tajā pieteikumus iesniedza desmit pretendenti, tomēr komisija atzina, ka neviens no viņiem, tostarp bijušais KNAB vadītājs Jaroslavs Streļčenoks, nav virzāms uz konkursa otro kārtu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl