Komentāri
KNAB izsauc tiesībsargu saistībā ar iespējamu interešu konfliktu
Foto: LETA

Tiesībsargam Jurim Jansonam jāsniedz paskaidrojumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam par iespējamu interešu konfliktu.

Jansons saņēmis KNAB vēstuli ar aicinājumu ierasties iestādē un sniegt paskaidrojumus par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu. Konkrēts pārkāpums izsaukumā Jansonam nav minēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesībsargs nosūtījis atbildes vēstuli KNAB priekšniekam Jaroslavam Streļčenokam, tajā norādot, ka viņam nav skaidrs, par kādu pārkāpumu izsaukuma vēstulē runa, jo viņš ievērojis visas likuma prasības.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, izsaukums, iespējams, varētu būt saistīts ar Jansona darbību izdevuma Jurista Vārds Zinātniski konsultatīvajā padomē. KNAB izsaukumus, iespējams, varētu būt saņēmušas arī citas padomē esošās personas.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl