Komentāri

No Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pazūd dokumenti, kas satur valsts noslēpumu – pirmkārt, kā tas iespējams, un otrkārt – vai tā ir sakritība, ka tas notiek laikā, kad noris konkurss par KNAB vadītāju?

Šobrīd notiek izmeklēšana, un līdz tam neviena iesaistītā puse – nedz birojs, ne valdība vai Satversmes aizsardzības birojs – komentārus nesniedz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un TNS veiktā sabiedrības aptauja rāda, ka puse (!) Latvijas iedzīvotāju piekrīt izskanējušajam viedoklim, ka dokumentu pazušana Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā ir mēģinājums diskreditēt pašreizējo vadītāju Jaroslavu Streļčenoku.

30% iedzīvotāju Streļčenoka nomelnošanas kampaņai netic, bet piektdaļa sacījusi, ka viņiem nav viedokļa par to, kas un kāpēc notiek KNAB.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl