Komentāri

No Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pazūd dokumenti, kas satur valsts noslēpumu – pirmkārt, kā tas iespējams, un otrkārt – vai tā ir sakritība, ka tas notiek laikā, kad noris konkurss par KNAB vadītāju?

Šobrīd notiek izmeklēšana, un līdz tam neviena iesaistītā puse – nedz birojs, ne valdība vai Satversmes aizsardzības birojs – komentārus nesniedz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un TNS veiktā sabiedrības aptauja rāda, ka puse (!) Latvijas iedzīvotāju piekrīt izskanējušajam viedoklim, ka dokumentu pazušana Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā ir mēģinājums diskreditēt pašreizējo vadītāju Jaroslavu Streļčenoku.

30% iedzīvotāju Streļčenoka nomelnošanas kampaņai netic, bet piektdaļa sacījusi, ka viņiem nav viedokļa par to, kas un kāpēc notiek KNAB.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl