Komentāri

No Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pazūd dokumenti, kas satur valsts noslēpumu – pirmkārt, kā tas iespējams, un otrkārt – vai tā ir sakritība, ka tas notiek laikā, kad noris konkurss par KNAB vadītāju?

Šobrīd notiek izmeklēšana, un līdz tam neviena iesaistītā puse – nedz birojs, ne valdība vai Satversmes aizsardzības birojs – komentārus nesniedz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un TNS veiktā sabiedrības aptauja rāda, ka puse (!) Latvijas iedzīvotāju piekrīt izskanējušajam viedoklim, ka dokumentu pazušana Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā ir mēģinājums diskreditēt pašreizējo vadītāju Jaroslavu Streļčenoku.

30% iedzīvotāju Streļčenoka nomelnošanas kampaņai netic, bet piektdaļa sacījusi, ka viņiem nav viedokļa par to, kas un kāpēc notiek KNAB.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl