Komentāri

No Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pazūd dokumenti, kas satur valsts noslēpumu – pirmkārt, kā tas iespējams, un otrkārt – vai tā ir sakritība, ka tas notiek laikā, kad noris konkurss par KNAB vadītāju?

Šobrīd notiek izmeklēšana, un līdz tam neviena iesaistītā puse – nedz birojs, ne valdība vai Satversmes aizsardzības birojs – komentārus nesniedz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un TNS veiktā sabiedrības aptauja rāda, ka puse (!) Latvijas iedzīvotāju piekrīt izskanējušajam viedoklim, ka dokumentu pazušana Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā ir mēģinājums diskreditēt pašreizējo vadītāju Jaroslavu Streļčenoku.

30% iedzīvotāju Streļčenoka nomelnošanas kampaņai netic, bet piektdaļa sacījusi, ka viņiem nav viedokļa par to, kas un kāpēc notiek KNAB.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl