Kliedzoši un neiedomājami! Lancmanis sašutis par Rīgas pilī atklātajiem defektiem

1 komentārs

Kliedzoši un neiedomājami – tā par atklātajiem tehniskajiem un vizuālajiem defektiem atjaunotajā Rīgas pilī LNT Ziņām norādīja Rīgas pils atjaunošanas padomes vadītājs, Rundāles pils direktors Imants Lancmanis.

Viņš atzina, ka padome līdz pat sīkām detaļām kontrolēja pils telpu restaurācijas, iekārtošanas un dekorēšanas projektus, kā arī pārrunāja mēbeļu, pulksteņu un citu interjera priekšmetu izvietojumu. Ar tehniskiem jautājumiem padome nenodarbojās, tomēr Lancmanim neesot saprotams, kā mūsdienās var, piemēram, šķībi pieskrūvēt ūdens krānu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es vispār brīnos, ka kaut kas tāds ir iespējams. Es jau nu domāju, ka mūsdienās nav vairs tā, kā padomju laikos, kad santehniķis… nezina. Es domāju, ka tas, kas pieder pie tā sauktā eiroremonta, ir perfekts un nevainojams. Ārēji jau viss izskatījās savās vietās, un bija grūti iedomāties, ka krāni būtu šķībi vai ka durvis nevērtos. Tas vienkārši ir kliedzoši, es to nesaprotu, kā tas ir iespējams, un tur jau nu firmai gan vajadzēja nokaunēties un tūlīt to visu izlabot,” teica Lancmanis.

Viņš arī neslēpa nožēlu, ka visu darbu pabeigšana pilī ir ieilgusi.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidenta kanceleja konstatējusi desmitiem tehnisku un vizuālu defektu atjaunotajās Rīgas pils telpās, kuru novēršanu telpu apsaimniekotājs Valsts nekustamie īpašumi sola līdz aprīļa beigām.

Video

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Firma, kas haltūrēja Rigas pilī, drīz vinnēs nākošajā valsts pasūtījumā.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl