Mikroķirurgs Kapickis par darba sludinājumu ķirurgiem: Vai nav labāk iet strādāt par kasieri?

39 komentāri
Mikroķirurgs Kapickis par darba sludinājumu ķirurgiem: Vai nav labāk iet strādāt par kasieri?

Visai lielu “šūmēšanos” sociālajos tīklos izraisījis Rīgas Austrumu slimnīcas publicētais sludinājums, kurā darbā par neadekvāti zemu atalgojumu tiek aicināts ķirurgs.

Sludinājumā norādīts, ka Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīca meklē plastikas ķirurgu ar augstāko izglītību, iepriekšēju pieredzi medicīnā, labām svešvalodu zināšanām un citām mediķa profesijā nozīmīgām kvalifikācijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiekot līdz sadaļai par atalgojumu, nākas pārsteigumā izberzēt acis, jo tur norādīts, ka viņa darba algas likme būs, sākot no 673 līdz 758 eiro mēnesī, kas, ņemot vērā atbildību un stresu, ar ko saskaras mediķi, izraisījis pamatīgu diskusiju sociālajos tīklos.

Skaties foto:

Neiroķirurgs Mārtiņš Kapickis atradis interesantu salīdzinājumu – par līdzīgu atalgojumu darbā kasierus aicina arī saimniecības preču veikals, taču atšķirība tāda, ka, lai iegūtu šo darbu nav, jāmācās 14 dzīves gadi.

Rīgas Austrumu Klīniskā Universitātes Slimnīca meklē plastikas ķirurgu (mikroķirurgu), kurš strādās par Darba algas…

Posted by Mārtiņš Kapickis on pirmdiena, 2015. gada 21. septembris

TOP komentāri

 • Āris M.
  +18 +18 0

  Āris M.

  Skarbā realitāte ir tāda, ka, jau agrā bērnībā vecākiem jāieliek bērnam doma, ka jāpamet šo valsti, lai būtu veiksmīgi, laimīgi un dzīvotu pārticībā.....
 • lorrra
 • Mfz
  +12 +12 0

  Mfz

  Es slimnīcā vienmēr domāju kapec ārsti staigā pārgrieztām sejām nelaipni, bet nepaēdis cilvēks tak dusmīgs ira

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl