Ķirurgam, kurš glābis vairāku cilvēku dzīves, steidzami nepieciešama palīdzība

13 komentāri
Ķirurgam, kurš glābis vairāku cilvēku dzīves, steidzami nepieciešama palīdzība
FOTO: Facebook

”Slēpošanas instruktoram, dakterim, brīnišķīgam cilvēkam Kārlim Spurim ir nepieciešama palīdzība! Kārlis nesen piedzīvoja aortas plīsumu, tika operēts, nedēļu nogulēja komā. Šobrīd ir vajadzīga mūsu palīdzība, lai Kārlis var ārstēties rehabilitācijas centrā,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Kārlis Spuris ir Rīgas 1. slimnīcas ķirurgs, īpaši specializējies endokrīnajā ķirurģijā. Prakses laikā veicis ļoti lielu skaitu vairogdziedzera operāciju. Sadarbība ar endokrinologiem visā Latvijā un bijušo pacientu ieteikumi ir ceļi, kā pacients atrod ārstu un savas problēmas risinājumu.

Dr. Spuris nekad neuzspiež pacientiem operācijas nepieciešamību, bet izskaidro, kāds ir risks, ja tā netiks veikta. Ārsts īpaši akcentē komunikācijas nozīmi ar pacientiem gan pirms, gan pēc operācijas posmā.

Ārstam prieks par jaunajām operāciju zālēm, jo uzlabosies arī ārstu un personāla darba apstākļi. Inovatīvās tehnoloģijas dos iespējas veikt jaunas un līdz šim plaši nepraktizētas operācijas. Viss tikai tāpēc, lai operācija, kas ir psiholoģiski un fiziski komplicēts process pacientam, kļūtu komfortablāks, radītu mazāk operācijas traumu un ātrāk atgrieztu cilvēku ikdienas dzīves ritmā.

”Tagad dakterim Kārlim Spurim atgriezties ikdienas dzīvē varam palīdzēt mēs visi! Viņa ģimene būs ļoti pateicīga par jebkura apmēra materiālo palīdzību Kārļa ārstēšanai.”