4 komentāri
Ķirsis aicina sasaukt ārkārtas sēdi, lai izvērtētu “Rīgas satiksmes” finanšu rādītājus un dotācijas pamatojumu

Rīgas domes “Vienotības” deputātu frakcijas priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis ir aicinājis sasaukt Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas ārkārtas sēdi, lai izvērtētu pašvaldības kapitālsabiedrības “Rīgas satiksme” finanšu rādītājus un galvaspilsētas budžeta dotācijas pamatojumu.

Pieprasījumu sasaukt ārkārtas sēdi ir atbalstījuši visu opozīcijas partiju deputāti.

“Skandāliem apvītā “Rīgas satiksme” faktiski atrodas uz bankrota sliekšņa. Rīgas domes valdošās koalīcijas piešķirtā dotācija “Rīgas satiksmei” regulāri pieaug un nākamajā gadā sasniegs jau 108 miljonus eiro, kas viss tiek apmaksāts uz Rīgas nodokļu maksātāju rēķina. Šo ārkārtas sēdi ir nepieciešams sasaukt, jo “Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens ir pārāk ilgi izvairījies no vairāku skandālu un patiesās “Rīgas satiksmes” finanšu stāvokļa tiešas skaidrošanas”, uzskata Ķirsis.

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājam Vadimam Baraņņikam ārkārtas sēde ir jāsasauc 24 stundu laikā no pieprasījuma iesniegšanas brīža, 6. decembra plkst. 19.00.

TOP komentāri

 • Harijs Saukums
  +2 +2 0

  Harijs Saukums

  Vai Tu traks! Parādīs algas,- parādīsies iztrūkstošās summas 1:1
 • Andza
  +2 +2 0

  Andza

  Varbūt uz šī dotāciju fona varētu parādīt betmena,valdes locekļu,algas,piemaksas un prēmijas par gadu,lai rīdzinieki varētu līdzpriecāties.
 • Matīss Matīss
  0 0 0

  Matīss Matīss

  būtu tas idiots Nils graustu problēmu atrisinājis! tie grausti biedē vairāk nekā vietējie urlas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl