Ķīpsalā uz izstādi pulcējas ķepaiņi un astaiņi

0 Komentāru
Ķīpsalā uz izstādi pulcējas ķepaiņi un astaiņi
(Foto: LETA)

22. un 23. novembrī izstāžu zālē Ķīpsalā notiek dzīvnieku izstāde, kurā var apskatīt dažādu sugu suņus, kaķus, vistas, fretkas, u.c. dzīvniekus. Tāpat eksperti izstādē var sniegt kādu lietpratējā padomu par mājdzīvnieku veselību, audzināšanu, pārtiku, utt.

Ķīpsalā divās dienās varēs redzēt vairāk nekā 2000 suņu, kuri pārstāvēs turpat 200 šķirnes. Viņu vidū būs Latvijā reti sastopamas suņu šķirnes, kuras mūsu valstī nav reģistrētas un sastopamas vien izstādēs. Proti,Bergāmo aitusuns, Maremmas-Abruco aitusuns, Lapzemes ganusuns, slugi, uc.  Suņus ringos vērtēs eksperti no 8 valstīm – Austrijas, Polijas, Krievijas, Moldovas, Spānijas, Zviedrijas, Slovākijas un Beļģijas.

Paralēli suņu novērtēšanai, apmeklētāji varēs sekot līdzi Starptautiskajām paklausības sacensībām – vērot gudrus suņus, kuri demonstrēs apgūtās zinības suņu treniņos, gan arī skatīties atraktīvas šķirņu prezentācijas. Ārpusē pie Ķīpsalas izstāžu centra interesentiem būs iespēja pavizināties pat suņu pajūgā.

Savukārt kaķu izstāde divās dienās pulcēs aptuveni 400 četrkājainus dalībniekus. Būs arī viesi no  kaimiņvalstīm Igaunijas un Lietuvas, kā arī Polijas un Baltkrievijas. Murrātāji varēs palepoties ar lepniem cilts dokumentiem vismaz četrās paaudzēs. Par kaķu šķirnēm pastāstīs eksperti no Krievijas, Beļģijas, Zviedrijas un Polijas.

Skatītājus priecēs vēl daudzi citi dzīvnieciņi – kāmīši, jūrascūciņas, žurciņas, garauši truši, papagaiļi un citi dekoratīvie putni.

Tāpat izstādē  būs dzīvnieku barības tirgotāji, veterinārās klīnikas un zāļu tirgotavas, aksesuāru ražotāji un tirgotāji, kas piedāvās visdažādākos dzīvniekiem nepieciešamos aksesuārus, barības un vitamīnus.

0 Komentāru