Komentāri
Ķīmiskās vielas Purvciemā: no privātās teritorijas izvestas jau 15 tonnas atkritumu

Kopš bīstamo ķīmisko vielu atrašanas Purvciemā, no noliktavu teritorijas izvestas jau 15 tonnas atkritumu un darbi turpinās, informē TV3 Ziņas.

Jau vēstīts, ka piektdien Valsts Vides dienests (VVD) izplatīja informāciju, ka Ūnijas ielā slēgtā teritorijā atrasts liels daudzums ķīmisku bīstamu vielu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VVD noskaidroja, ka īpašums, kurā atrastas bīstamās vielas, pieder uzņēmumam “Biolar”. Uzņēmumā atzina, ka šajā teritorijā ir neatbilstoši glabājas bīstamie atkritumi.

Kā noskaidroja TV3 Ziņas, kopš piektdienas no šīs teritorijas ir izvestas aptuveni 15 tonnas bīstamo atkritumu, bet pirmdien turpināsies to meklēšana, jo visās noliktavu telpās VVD inspektoriem pagaidām nav izdevies iekļūt.

Plašāk par šo tematu uzzini TV3 Ziņās jau no plkst. 19:00.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl