Ķīmiskās smakas Sarkandaugavā bendēs cilvēku nervus vēl vismaz četrus gadus

Komentāri

Ap Rīgas ostas termināļiem, kuros pārkrauj naftas produktus un bīstamas ķīmiskās vielas, iedzīvotājiem nāksies paciest nepatīkamās smakas vēl līdz 2022. gadam.

Tikai tad spēkā stāsies normas, kas ierobežos gaisa piesārņojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdien, 3. oktobrī, Saeimas Vides un klimata politikas apakškomisija atbalstīja priekšlikumu, ka visiem ostu operatoriem, kuru pārkraujamo vielu apjoms gadā pārsniedz 200 000 tonnu, būs jāiegulda miljoniem lielas investīcijas ostas pārkraušanas termināļu pārbūvēšanai.

Galvenā prasība būs ierīkot tvaika rekuperācijas iekārtas, kas produktu pārkraušanas laikā neļaus izplūst smakām.

No spēcīgajām kairinošajām un kodīgajām smakām, kas rodas, pārkraujot naftas produktus un bīstamas ķīmiskās vielas, iedzīvotājiem ne tikai sāp galva, bet nesen slimnīcā tika nogādāti pat bērni.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl