Ķīmiskās smakas Sarkandaugavā bendēs cilvēku nervus vēl vismaz četrus gadus

Komentāri

Ap Rīgas ostas termināļiem, kuros pārkrauj naftas produktus un bīstamas ķīmiskās vielas, iedzīvotājiem nāksies paciest nepatīkamās smakas vēl līdz 2022. gadam.

Tikai tad spēkā stāsies normas, kas ierobežos gaisa piesārņojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdien, 3. oktobrī, Saeimas Vides un klimata politikas apakškomisija atbalstīja priekšlikumu, ka visiem ostu operatoriem, kuru pārkraujamo vielu apjoms gadā pārsniedz 200 000 tonnu, būs jāiegulda miljoniem lielas investīcijas ostas pārkraušanas termināļu pārbūvēšanai.

Galvenā prasība būs ierīkot tvaika rekuperācijas iekārtas, kas produktu pārkraušanas laikā neļaus izplūst smakām.

No spēcīgajām kairinošajām un kodīgajām smakām, kas rodas, pārkraujot naftas produktus un bīstamas ķīmiskās vielas, iedzīvotājiem ne tikai sāp galva, bet nesen slimnīcā tika nogādāti pat bērni.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl