20 komentāri

Ķēve Maira, kuru pirms kāda laika notrieca automašīna un kuras nelaime radīja plašu rezonansi sabiedrībā, tomēr ir mirusi, ziņo Dzīvnieku aizsardzības biedrība Ķepu-ķepā.

Naktī uz piektdienu, 26. jūniju, zirga līķis tika aizvests uz Jelgavu, kur tam patologanatoms veiks sekciju.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka 30. maijā Rugāju novadā automašīna notrieca ķēvi Mairu, tādējādi sadragājot dzīvnieka priekškāju. Naktī, kad noticis liktenīgais nelaimes gadījums uz ceļa, zirga saimnieci pārsteigusi policijas rīcība – viņi uzlikuši ķēvei atstarojošo vesti un izziņojusi saimnieka meklēšanu, pat aizmirstot piebilst, ka mājlopu sabraucis auto. Vēlāk ķēvītes atlabšanā iesaistījusies arī Latvijas sabiedrība, ziedojot līdzekļus īpašas operācijas veikšanai. Proti, bija radusies ideja par protēzes veidošanu ķēvītei, un cilvēku atsaucība ir milzīga – Mairai dažu dienu laikā tika saziedoti vairāk nekā 3000 eiro.

Foto, kad Mairu notrieca:

Maira jau bija sākusi atlabt:

Skaties video, kas tika uzņemts vēl tad, kad bija cerība Mairu glābt:

TOP komentāri

 • kukū
  +7 +7 0

  kukū

  cinisms, nežēlība, prātam neaptverama cietsirdība pret dzīvu radību un bideru alkatība, kam nav ne mazākā sakara ar patiesu līdzjūitību pret nelaimīgo zirdziņu-tas ir viss, ko varu pateikt par šo, manuprāt, krimināli sodāmo rīcību!
  Kādi, pie velna, ārzemju speciālisti: pašmāju anna no Ķekavas "operēja" Mairu-kad šādas "annas"un"glābējas bideres" kāds sauks pie atbildības?
 • intelektuāļu zieds
  +6 +6 0

  intelektuāļu zieds

  Tas viss bija kārtējais milzīgs PR pasākums naudas vākšanai un APZINĀTA dzīvnieka spīdzināšana par spīti speciālistu teiktajam. ļoti ceru, ka vainīgaš personas tiks sauktas pie krimināltabildības, ieskaitot vetu, kas operē antisanitāros apstākļos kaut kādos netīros škūņos. Un ceru, ka ziedotāji paprasīs atskaites par tūkstošu izlietojumu. Jo nekur netiek ziņots, kā naivu labdabīgu cilvēku saziedotā nauda ir izmantota un kas cik maksā. Uz emociju sakāpinājuma tādas lietas ir izdevīgi noklusēt.
 • diemžēl
  +5 +5 0

  diemžēl

  Ir liela atšķirība - glābt vai vilkt garumā mocošu agoniju. NORMĀLS cilvēks spēj to aptvert, un cilvēkam taču dievs it kā devis vairāk saprāta nekā dzīvnieka instinkti - jā, bet ne visiem, tas gan. Tā ka nevajag demagoģiju. Ja ir reāli glābt, arī man nebūs žēl ne naudas, ne spēku, bet spīdzināt, lai tikai nāktu slava un nauda - tādi cilvēki ir pelnījuši sēdēt cietumā. Tā nav nekāda dzīvnieku aizsardzības biedrība, tā ir antisanitāra bedre, kuru jau reiz it kā mēgināja slēgt. Tu tiesām tici, ka tur dzīvnieki ir laimīgi???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl