Komentāri
Ķesteris par Triju zvaigžņu ordeņa saņemšanu: mani vectēvi būtu lepni
()

Dailes teātra un seriāla Ugunsgrēks aktieris Ģirts Ķesteris, komentējot Triju Zvaigžņu ordeņa saņemšanu, uzskata, ka viņa vectēvi, kas savulaik bijuši Latvijas armijas virsnieki, būtu patiesi lepni ar aktiera sasniegumu.

”Acīmredzot, ir kaut kas ko esmu pārmantojis un, nenoliedzami, esmu priecīgs par apbalvojumu,” Skaties.lv pavēstīja Ģirts Ķesteris. Aktieris atklāja, ka ziņas par apbalvojumu nav bijušas pilnīgs pārsteigums, jo kaut ko esot nojautis. ”Protams, nāca, jautāja kolēģiem par mani. Kaut kādu uzmanību jutu,” atklāj Ģ. Ķesteris, ”tomēr teikt, ka biju drošs, ka tikšu apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni, protams, nevaru.”

Vaicāts, vai Ģ. Ķesterim ir skaidrs, par ko viņam piešķirts apbalvojums, aktieris izteica minējumu, ka tā varētu būt viņa nacionālpatriotiskā nostāja un lojalitāte gan Latvijai, gan Valmierai, no kuras aktieris nācis.

”Pat ja redzu, ka varbūt kaut kas iet ne tā, kā gribētos, man ir svarīgi piedalīties, būt aktīvam pilsonim,” atklāja Ģ. Ķesteris, ”uzskatu, ka arī katram vīrietim, uzsveru, katram, ir iespēju robežās jādara, lai šī pasaule kļūtu labāka.” Kā Skaties.lv norādīja Ordeņu kapitulā, Ģirtam Ķesterim apbalvojums piešķirts  ”par nopelniem Latvijas kultūrā, radošo ieguldījumu Latvijas profesionālajā teātra mākslā”.

Aktieris gan neatklāja, vai publiski nēsās  apbalvojumu, taču jokojot izteica cerību, kas nekļūs pārlieku lepns, uz ko esot norādījuši arī viņa kolēģi – Dailes teātra aktieri. ”Man teātrī vaicā, kā mani tagad godā,” par kolēģu zobgalībām stāsta aktieris. Ģ. Ķesteris pēc apbalvojuma saņemšanas kļūs par Triju zvaigžņu ordeņa virsnieku.

Triju zvaigžņu ordenis Ģ. Ķesterim un citiem kavalieriem, kuru vidū ir bijušais premjers Valdis Dombrovskis un bijuši kultūras ministre Helēna Demakova, 18. novembrī pasniegs valsts prezidents Andris Bērziņš svinīgā ceremonijā Melngalvju namā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl