3 komentāri
Ķengaragā uz divām dienām iedzīvotājiem atslēgs ūdeni; paziņojums ir tikai krievu valodā; iedzīvotāji nezina, ko darīt
LETA

Ķengaragā, Maskavas ielā 411, uz divām dienām, no 4. aprīļa līdz 6. aprīlim, atslēgta aukstā ūdens padeve, portālam Skaties.lv ziņo sašutušie iedzīvotāji. Turklāt ūdens atslēgšana uz tik ilgu laiku ir ne tikai Ministra kabineta noteikumu pārkāpums, bet arī paziņojums par to ir tikai krievu valodā. Ņemot vērā, ka mājā dzīvo arī cilvēki, kuri krieviski nesaprot, vietējiem iedzīvotājiem tas ir pēdējais piliens.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem ūdens padevi drīkst atslēgt ne ilgāk kā uz astoņām stundām. Pretējā gadījumā dzeramais ūdens ir jānodrošina kādā citā veidā – piemēram, atvedot konteineru ar dzeramo ūdeni. Kā vēsta iedzīvotāji, palikusi apmēram stunda līdz 8 h periodam bez ūdens, taču no ūdens konteinera vēl nav ne ziņas ne miņas.

Iedzīvotāji ir sašutuši ne tikai par to, ka ūdens atslēgts uz tik ilgu laiku, bet arī par to, ka faktiski viņiem nebija iespējas par to uzzināt laikus, lai kaut kā nodrošinātos pret nepatīkamo situāciju. Proti, paziņojums par ūdens padeves pārtraukumu nav atrodams ne Rīgas Namu pārvaldnieka mājaslapā, ne arī ar paziņojumu lapiņas veidā, kā tas parasti tiek darīts daudzdzīvokļu namos. Pareizāk sakot, paziņojums ir bijis, taču tikai krievu valodā, taču šajā namā dzīvo arī tādi cilvēki, kuri neprot krievu valodu.

Skaties.lv sazinājās ar RNP pārstāvjiem, un, lūk, kāda ir atbilde:

 

Attēlā redzamo paziņojumu nav izvietojuši SIA ”Rīgas namu pārvaldnieks” speciālisti. Paziņojumus par pakalpojumu piegādes pārtraukumiem dzīvojamo māju koplietošanas kāpņu telpās SIA ”Rīgas namu pārvaldnieks” izvieto valsts valodā, turklāt paziņojumiem ir vienota forma, kurā norādīts gan pakalpojuma veids, pārtraukuma periods un pamatojums, kā arī ir uzskatāmi redzams uzņēmuma logotips.

Iespējams, ka paziņojumu ir izvietojusi dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku pilnvarotā persona – līdz ar to jautājumu vai neskaidrību gadījumā par izvietoto paziņojumu būtu jāvēršas pie paziņojuma autora.

Savukārt jautājumā par ūdensapgādes sistēmas remontu jānorāda, ka dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopība ir pieņēmusi lēmumu par trīspusējā līguma slēgšanu ar pašu izvēlētu uzņēmumu, kas veic ūdensapgādes sistēmas remontdarbus, līdz ar to par kopības pašu izvēlētā uzņēmuma veikto darbu izpildes kārtību informēta dzīvojamās mājas pilnvarotā pārstāve – jautājumu vai neskaidrību gadījumā par remontdarbu izpildes kārtību dzīvojamās mājas kopīpašnieki var vērsties pie kopīpašnieku pilnvarotās pārstāves.

Pēc SIA ”Rīgas namu pārvaldnieks” rīcībā esošās informācijas aukstā un karstā ūdens padevi darbu izpildītājs plāno atjaunot 04.04.2017. līdz plkst. 19:00.

 

 

Jāteic gan, ka ap plkst. 19 ūdens apgāde minētajā namā vēl nebija atjaunota.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl