Komentāri

Kopsaucēju par jauno dzelzceļa projektu un tā ietekmi uz vietējiem iedzīvotājiem LNT raidījuma 900 sekundes duelī nav izdevies atrast arī Ķekavas novada domes priekšsēdētājam Valtam Varikam un Rail Baltica trases plānošanas ekspertam Neilam Balgalim. Kungi ir pārliecināti par savu viedokli un iekarst diskusijā!

Skaties video!

Sakāpinātas emocijas un asas debates iedzīvotāju vidū izsaucis jaunais ātrgaitas dzelzceļa projekts Rail Baltica, kas ar Eiropas platuma sliedēm savienos Helsinkus, Rīgu un Berlīni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban ir beigusies šā projekta sabiedriskās apspriešanas pirmā kārta, kurā asākos iebildumus pauda mārupieši. Tomēr pēdējo dienu laikā situācija ir krasi mainījusies, un šobrīd novada dome saka, ka visu varot risināt un vērtēt.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl