Ķekavas novada domes koalīciju veidos sešas partijas

Komentāri

Ķekavas novada dome ir panākusi vienošanos, ka koalīciju veidos 12 deputāti no sešām dažādām partijām – tā intervijā “900 sekundēs” atklāja visvairāk balsu ieguvušās Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) pārstāvis Neils Kalniņš.

Divus mēnešus pēc pašvaldību vēlēšanām Ķekavas novads bija bez vadības, jo tur notika atkārtotas vēlēšanas un politiķi nespēja vienoties, kas notiks tālāk. Tomēr pirmdienas vakarā Ķekavas novadā ir panākta vienošanās par koalīcijas izveidi.

Telefonintervijā “900 sekundēm” Ķekavas novada domes deputāts apstiprināja, ka šobrīd sarunas par koalīciju ir realizētas un partneri ir apstiprinājuši vēlmi sadarboties. Šā novada vēlēšanās startēja 14 dažādi saraksti, un šobrīd ir plāns veidot koalīciju no 12 deputātiem, kuri pārstāv sešas partijas, apliecināja Kalniņš. Tas, kurš būs novada domes mērs, pagaidām vēl nav izlemts.

Komentējot līdzšinējā pašvaldības vadītāja Anda Damlica dalību koalīcijā, Kalniņš šādu iespēju noraidīja, tomēr apliecināja, ka koalīcija ir gatava sadarboties un arī ārpus koalīcijas esošajiem deputātiem ir iespējas gatavot savus priekšlikumus, kas tiks izvērtēti līdzvērtīgi kā koalīcijas partneru priekšlikumi.

“Tā ka mūsu durvis ir atvērtas, un cilvēkiem, kas varbūt līdz šim nav sevi pierādījuši no labākās puses, joprojām ir iespēja sevi pierādīt,” teic Ķekava novada domes deputāts.

Lasi vēl