11 komentāri

Daļai Ķekavas vēlētāju būs jādodas balsot atkārtoti. Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) izsludinājusi atkārtotu balsošanu vēlēšanu iecirknī, kas atrodas Ķekavas kultūras namā.

Pieņemt šādu lēmumu CVK bija aicinājusi Nacionālā apvienība, un tās prasība tika atzīta par pamatotu. Atkārtota balsošana Ķekavas kultūras nama iecirknī notiks tāpēc, ka vēlēšanu urnā bija par sešām derīgām vēlēšanu aploksnēm vairāk nekā iecirknī nobalsojušo iedzīvotāju skaits. Un, lai gan runa ir tikai par sešām balsīm, ar to ir bijis pietiekami, lai vēlēšanu rezultāti Ķekavā būtu potenciāli citādāki. Nacionālajai apvienībai pietrūka tikai piecu balsu, lai tā tiktu ievēlēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: pašvaldību vēlēšanas Latvijā

“Mēs jau bijām gatavi samierināties ar Nacionālās apvienības zaudējumu pašvaldību vēlēšanās godīgā cīņā, bet pēc velēšanām pāris dienu laikā mums sāka ienākt signāli no dažādām pusēm par to, ka konkrēti Ķekavas kultūras nama iecirknī ir bijuši pārkāpumi. Mēs uzskatījām, ka uz to ir jāreaģē, jo būtu ļoti muļķīgi mums palikt zaudētāju lomā kādu citu negodprātīgas rīcības vai apzinātas ļaunprātības dēļ,” norāda Ķekavas novada domes deputāte Ieva Arnte (VL-TB/LNNK).

Atkārtota balsošana Ķekavas kultūras nama iecirknī tiks rīkota 22-ajā jūlijā. Tikmēr par nepamatotu Centrālā vēlēšanu komisija ir atzinusi “Vienotības” pārstāvja aicinājumu atcelt vēlēšanu rezultātus 38-os Rīgas balsošanas iecirkņos.

TOP komentāri

 • Valda LV
 • Laine Subotiallo
  +2 +2 0

  Laine Subotiallo

  Ja tur ir nesakritibas sanak ka tadas ir visur un ja esam godugi tad vajadzetu visiem parbalsot un darit ta lai kamera ir virsu kastem un mes varam redzet visu kas ar vinam notiek!!
 • Liga Priedite
  +1 +1 0

  Liga Priedite

  Piekrītu par Rīgu es būtu par atkartotām vēlēšanām visur.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl