Komentāri
“Tumsa” no Ķekavas atkāpjas; iedzīvotāji ziņo par elektropadeves atjaunošanu
Foto: LETA

Šodien pēcpusdienā Ķekavas un Baldones apkārtnē vairāki tūkstoši iedzīvotāji palika bez elektrības. Par to skartajām mājsaimniecībām tika paziņots ar īsziņas palīdzību. AS Sadales tīkls elektroenerģijas padevi solīja atjaunot pēc iespējas ātrāk, un tas arī izdodas – sociālajos tīklos parādījušās pirmās prieka pilnās ziņas no iedzīvotājiem.

Kā Skaties.lv uzzināja AS Sadales tīkls, elektroapgāde atjaunota 4300 klientiem Ķekavas, Baldones un Olaines novadā. Jāatgādina, ka elektroapgāde kopumā skārusi nedaudz vairāk nekā 10 tūkst. uzņēmuma klientu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka tehnoloģisks traucējums noticis 20 kV (kilovoltu) iekārtā.

AS Sadales tīkls operatīvā izbraukumu brigāde nekavējoties uzsākusi bojājuma lokalizēšanu, lai visiem klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi pēc iespējas ātrāk.

Pēc aculiecinieku teiktā, elektrības padeve bijusi pārtraukta arī Ķekavas vistu fabrikai, taču tur tā neilgi pēc tam atjaunota.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl