Ķeguma bērnudārzā parādu dēļ salstošajiem bērniem otrdien sola pieslēgt siltumu

Komentāri

Parādu dēļ salst arī bērni. Satraukti vecāki ziņo par necilvēcīgiem apstākļiem Ķeguma pašvaldības bērnudārzā, kur bērniem jāsamierinās ar ļoti vēsām telpām. Tikmēr uzņēmums Latvenergo LNT Ziņām atklāja, ka apkuri Ķeguma pilsētai varēja pieslēgt jebkurā brīdī.

Pieslēgšana varētu būt notikusi arī vairākas nedēļas agrāk, ja vien domes vadība būtu laikus nokārtojusi ikgadējo formalitāti par parāda atmaksas grafiku. Patlaban parāds sasniedzis 135 tūkstošus eiro.

AS Latvenergo Ražošanas direktors Māris Kuņickis:

Tikai, ja nemaldos, pagājušās nedēļas sākumā mēs saņēmām vēstuli par to, ka viņi nevarēs apmaksāt šo parādu līdz apkures sezonas beigām un lūdz mums pagarināt parāda atmaksu. Uz ko mēs atbildējām – labi, iesniedziet mums šo te apmaksas grafiku, un mēs pieslēgsim siltumu. Pagājušajā nedēļā šādu grafiku nesaņēmām, saņēmām šodien, līdz ar to pieslēdzam siltumu.

Latvenergo stāsta, ka Ķeguma domes vadības vēstule ar lūgumu pieslēgt apkuri un apstiprināt līdzšinējā parāda atmaksas grafiku saņemta tikai pārdesmit minūtes pēc LNT Ziņu izrādītās iniciatīvas skaidrot situāciju bērnudārzā.

Video

Lasi vēl