“Kaut kas tāds ir pirmo reizi!” – tiešraides video no tornādo epicentra Siguldā

11 komentāri

“Teritorija ir cietusi ļoti! Dzīvi koki te nav palikuši!” – tā par piedzīvoto tornādo Siguldas novadā stāsta īpašuma, kuru vētra kā salmiņus nogāzusi vairākas desmitgades vecus kokus, saimnieks.

Viņš atzīst, – tagad gaidāmi ir ļoti lieli atjaunošanas darbi. “Cerēsim, ka vairāk neko tādu nepiedzīvosim. Kaut kas tāds ir pirmo reizi!” īpašnieks aizvien ir satraucies par notikušo. Viņš gan piebilst – par laimi, īpašums ir apdrošināts, un cilvēki nav cietuši.

Redzams, ka daži koki ir sakrituši ūdenī. “Ja kāds cilvēks te būtu tornādo laikā, vienīgais glābiņš, iespējams, būtu lēkt iekšā ezerā,” secina TV3 korespondents Jānis Zvērs.

Postaža pēc tornādo Siguldā:

TOP komentāri

 • Puķu meitene.
  +3 +3 0

  Puķu meitene.

  Hm... Kurzemē nu jau gadus atpalaļ ar bij pamatīgi ieskrējies viesulis. Tur palika bez kokiem nto hektāru platības... plika vieta... un ne viena vien!
 • Santa Morovska
  +1 +1 0

  Santa Morovska

  Siguldas centrā gadus 15 atpakaļ bija līdzīgi-viss parks bija nogludināts un koki izmētāti...
 • Vita Jumike

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl