“Kaut kas tāds ir pirmo reizi!” – tiešraides video no tornādo epicentra Siguldā

11 komentāri

“Teritorija ir cietusi ļoti! Dzīvi koki te nav palikuši!” – tā par piedzīvoto tornādo Siguldas novadā stāsta īpašuma, kuru vētra kā salmiņus nogāzusi vairākas desmitgades vecus kokus, saimnieks.

Viņš atzīst, – tagad gaidāmi ir ļoti lieli atjaunošanas darbi. “Cerēsim, ka vairāk neko tādu nepiedzīvosim. Kaut kas tāds ir pirmo reizi!” īpašnieks aizvien ir satraucies par notikušo. Viņš gan piebilst – par laimi, īpašums ir apdrošināts, un cilvēki nav cietuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Redzams, ka daži koki ir sakrituši ūdenī. “Ja kāds cilvēks te būtu tornādo laikā, vienīgais glābiņš, iespējams, būtu lēkt iekšā ezerā,” secina TV3 korespondents Jānis Zvērs.

Postaža pēc tornādo Siguldā:

Laika ziņas

TOP komentāri

 • Puķu meitene.
  +3 +3 0

  Puķu meitene.

  Hm... Kurzemē nu jau gadus atpalaļ ar bij pamatīgi ieskrējies viesulis. Tur palika bez kokiem nto hektāru platības... plika vieta... un ne viena vien!
 • Santa Morovska
  +1 +1 0

  Santa Morovska

  Siguldas centrā gadus 15 atpakaļ bija līdzīgi-viss parks bija nogludināts un koki izmētāti...
 • Vita Jumike

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl