“Kaut kādā ziņā esmu vīlusies savā tēvā” – meita atklāti par tēva vārda atrašanu “čekas maisos”

Pirms Ziemassvētkiem atvērtie “čekas maisi” joprojām daudziem iedzīvotājiem rada vairāk jautājumu nekā atbilžu. Ilgi slēptajos dokumentos daudzi cilvēki, piedzīvojot pamatīgu šoku, atraduši arī savu tuvinieku vārdus.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Silvija Boboka

  Silvija Boboka

  Kas var zināt,vai tā vēl ir taisnība? Bez tam visas ievērojamās personas jau sen izņēmušas savus vārdus no čekas maisiem. Kam gan ir vajadzīga tāda saucamā «patiesības atklāšana». Tāpat bagātie un varenie netiks atklāti.
 • Velta Pāvuliņa

  Velta Pāvuliņa

  Latvieši beidziet rakaties pagātnē tā jau ir vēsture.LAIKS ir katram domāt par patreizējo situāciju un mūsu nākotni
 • Astar

  Astar

  Nenosodīsim tos, kuri bija čeks maisos.... ne visi bija tautas nodevēji. Un varētu būt arī tas, kad zinātnieki brauca uz ārzemēm, tur jau viņus pierakstīja, citādi nevarēja braukt un izglītoties
 • hmm

  hmm

  nevar jau zināt ar ko okupanti viņam draudēja ,varbūt ar cietumu .Un glābjot ģimeni viņš piekrita .Neaizmirsīsim ka baigā gada pieredze latviešus bija iebaidījusi ,nviens jau krievu pats nepieteicās.
 • bauris

  bauris

  Dzīvi bez čekas spilgti raksturo devi'ņdesmito gadu bezpridels,zagšana ,slepkavošana ,laupīšana ,izvarošana!Zagšana turpinās vēl ar lielāku spozmi.
 • reeeeeeeeeeeee

  reeeeeeeeeeeee

  labak but nepilsonim, neka pilsonim izviltam no 'cekas maisa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!