24 komentāri
Kauns! Mednieki Baldones dabas takās atstāj nogalināto dzīvnieku mirstīgās atliekas…

Izmētātas dzīvnieku mirstīgās atliekas vietā, kur ierīkotas tūristu takas – šāds skats pavēries kādā mežā Baldones pusē.

Kā skaidro Skaties.lv aculieciniece, dzīvnieku mirstīgās atliekas atrastas Riekstukalnā, kas ir daļa Baldones rekreācijas zonas – šajā vietā ir iekārtotas tūristu takas, velosipēdistu celiņi, kā arī orientēšanās poligons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vakar satikām mežā medniekus. Šodien uzzinājām, ko vakar nomedīja. Es saprotu, ka mēs neesam indiāņi, kas pasaka dzīvniekam paldies par to, ka tas atdod savu dzīvību, lai uzturētu mūsējo. Es saprotu, ka daba tiks galā ar atliekām. Bet kaut ko es tomēr nesaprotu. Varbūt kāds zinātājs paskaidros, vai tā ir parastā prakse – visus nevajadzīgos atlikumus pamest ceļmalā,” stāsta iedzīvotāja.

Par šo situāciju atbildīgi, visticamāk, ir vietējie mednieki, jo dienā, kad iedzīvotāja devusies pastaigā pa mežu, tur redzēti mednieki ar apvidus automašīnām un medību inventāru. Par šo situāciju ziņots arī Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD).

Foto

TOP komentāri

 • mednieks
  +6 +6 0

  mednieks

  Kauns šiem medniekiem. Šādi mednieki bojā kopējo reputāciju visai mednieku saimei. Cerams pēc savilcējiem, kas blakus, vainīgos atradīs.
 • Lita
  +6 +6 0

  Lita

  Pie Kuldīgas Krauļu priedēs arī dažreiz mētājas mežacūku ādas un iekšas ,tur arī pastaigu takas un smirdoņa nenormāla.
 • Terēze Vintere (Skaģere)
  +9 +6 -3

  Terēze Vintere (Skaģere)

  Nu neviens kaartiigs mednieks taa neriikotos, tikai kaadi stulbi radiijumi, kas tikushi pie ierochiem.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl