Kauguru iedzīvotāji saskumuši. Lūdz palīdzību atrast jauno kociņu postītājus

4 komentāri

Pirms pāris dienām sociālos tīklus pāršalca šokējošs foto – kāda Jūrmalas ceļa malā nenoskaidroti huligāni ir nolauzuši tikko iestādītas liepas.

Kauguros pie veloceliņa joprojām paveras īsta postaža – vandaļi ir nolauzuši 13 nule kā iestādītas liepas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējie iedzīvotāji pauduši sašutumu un pieprasa, lai vainīgie tiktu atrasti un bargi sodīti. Tikmēr Jūrmalas dome akcentē, ka tik vērienīgs vandalisma akts pilsētā sen nav piedzīvots.

“Kad es ieraudzīju, biju šokā. (..) Man sirds sāp, raudāt gribas par tādu mežonību, nevaru saprast, ka mūsu gadsimtā cilvēki ir tik nežēlīgi,” teic vietējā iedzīvotāja Veronika.

Lauztās liepas Kauguros:

Plašāk par tematu skatieties piektdienas TV3 Ziņās.

Skaties video!

TOP komentāri

 • kk
  +1 +1 0

  kk

  Braucu garām, redzēju, tiešām pretīgi un skumji. Lai kaut ko tādu izdarītu, jābūt Īpaši stulbam.
 • Smiekli nāk ,
  +1 +1 0

  Smiekli nāk ,

  palūkojiet statistiku , kas apdzīvo Jūrmalu , nesaprotu par ko brīnīties un šausmināties , tie vēl ir tīrākie sīkumi, šīs tautas izdarībām
 • Mārīte
  +1 +1 0

  Mārīte

  ko varam brīnīties ka krievu bēgļus uzņemam bez kontroles , un šajā valstī viņiem ir dota imunitāte , -- dari ko gribi un kā vēlies -- vai tad Krievijā ir kaut kas savādāks , pagaidiet, drīz šajās krievu pārņemtās pilsētelēs būs bailes iziet uz ielas , paskatieties kas notiek Krievijā

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl