Komentāri

Šodien, 7. aprīlī, ir pasaules veselības diena, un tā šogad veltīta depresijai. Par depresijas izpausmēm dažādās dzīves jomās un vecumos diskutēs arī speciālisti Latvijā.

Visā pasaulē ar depresiju sirgst vairāk nekā 300 miljoni cilvēku, un desmit gadu laikā šis skaits pieaudzis par teju piektdaļu. Pasaules veselības organizācija norāda, ka cilvēki bieži vien aizspriedumu dēļ kavējas meklēt palīdzību un arī valdības ļoti maz līdzekļu atvēl tieši garīgās veselības uzlabošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aplēsts, ka Latvijā katru gadu ar depresiju slimo 115 tūkstoši cilvēku, un desmitajai daļai pacientu, kuri apmeklē ģimenes ārstu, nepieciešama tūlītēja ārstēšana.

Šodien īpaša uzmanība tiks pievērsta arī depresijai bērnu un pusaudžu vidū, un, piemēram, kaimiņvalstī Igaunijā pētījumā secināts, ka arvien vairāk šīs vecuma grupas pārstāvju lieto antidepresantus un nomierinošus medikamentus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl