Komentāri

Šodien, 7. aprīlī, ir pasaules veselības diena, un tā šogad veltīta depresijai. Par depresijas izpausmēm dažādās dzīves jomās un vecumos diskutēs arī speciālisti Latvijā.

Visā pasaulē ar depresiju sirgst vairāk nekā 300 miljoni cilvēku, un desmit gadu laikā šis skaits pieaudzis par teju piektdaļu. Pasaules veselības organizācija norāda, ka cilvēki bieži vien aizspriedumu dēļ kavējas meklēt palīdzību un arī valdības ļoti maz līdzekļu atvēl tieši garīgās veselības uzlabošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aplēsts, ka Latvijā katru gadu ar depresiju slimo 115 tūkstoši cilvēku, un desmitajai daļai pacientu, kuri apmeklē ģimenes ārstu, nepieciešama tūlītēja ārstēšana.

Šodien īpaša uzmanība tiks pievērsta arī depresijai bērnu un pusaudžu vidū, un, piemēram, kaimiņvalstī Igaunijā pētījumā secināts, ka arvien vairāk šīs vecuma grupas pārstāvju lieto antidepresantus un nomierinošus medikamentus.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl