1 komentārs

Elektroniskā identifikācijas karte un e-paraksts daudziem iedzīvotājiem joprojām ir sveši, tā intervijā LNT 900 sekundēm atzīst pētījumu centra SKDS vadītājs Arnis Kaktiņš.

Izrādās, ka katrs piektais Latvijas iedzīvotājs neizmanto internetu un katrs piektais nemaz nezina, kas ir e-paraksts. Elektronisko identifikācijas karti jeb eID karti ir izņēmis katrs trešais iedzīvotājs un tikai 30% no viņiem ar to izmanto arī e-parakstu.

Lai izprastu e-parakstu priekšrocības, vairāk jāiesaistās valsts iestādēm, norāda Kaktiņš.

Video

TOP komentāri

  • Tantux
    0 0 0

    Tantux

    "Katrs otrais" internetā publicēto tekstu autors neprot latviešu valodu, jo neraksta "puse" Vai "piektdaļa", bet gan pēc krievu valodas parauga... každij pjatij... skumji!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl