Komentāri

Katra piektā ēka Latvijā ir uzskatāma par bīstamu un potenciāli draudīgu, tā intervijā LNT raidījumam 900 Sekundes šorīt atzina Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis.

Būvniecības valsts kontrole ir secinājusi, ka piektdaļa ēku Latvijā ir uzskatāmas par bīstamām. Šī bīstamība gan nav tik liela, lai novērstu problēmas nekavējoties, tomēr tas ir pietiekami būtisks aspekts, lai šīs ēkas nākotnē nekļūtu par draudu iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visbiežākās problēmas ir saistītas ar ugunsdrošību, secina Būvniecības valsts kontrole.

Tāpat Rīgā ir atsevišķas iestādes, kur uzturēties ir pat bīstami. Viena no tādām ir Rīgas cirks, kas, pēc Druķa domām, ir viena no bīstamākajām konstatētajām ēkām un apdraudējumu rada jau vairākus gadus.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl