Katalonijas referendumu lielā mērā iedvesmoja Brexit; kāda tagad ir noskaņa Skotijā?

Komentāri

Rīkot Katalonijas neatkarības referendumu lielā mērā iedvesmoja Lielbritānijas iedzīvotāju lēmums izstāties no Eiropas savienības. Vienlaikus arī britu sabiedrība “Brexit” jautājumā nav vienota un pat aktivizēja skotu vēlmi atdalīties no Apvienotās Karalistes.

Referendums par Skotijas neatkarības deklarēšanu notika vēl 2014. gadā, kad 55% iedzīvotāju tomēr iestājās par vienotas Lielbritānijas saglabāšanu. Pēc Brexit ideja par atdalīšanos atkal uzvirmoja no jauna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Baiba Braže
LATVIJAS VĒSTNIECE LIELBRITĀNIJĀ

Sabiedriskās domas aptaujas liecina, ka šāds referendums nebūtu sekmīgs šobrīd.

Latvijas vēstniece Lielbritānijā Baiba Braže gan uzsver, ka šobrīd nekādi lēmumi par atkārtotu balsošanas rīkošanu nav pieņemti, vienlaikus Latvijas oficiālā pozīcija visos šajos jautājumos ir atturīga, nejaucoties citu valstu iekšējās lietās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl