Kaspars Zlidnis: Mēs pārāk maz kustamies un pārāk maz uzturamies svaigā gaisā Piedāvā Benu aptieka

Pievienot komentāru
Kaspars Zlidnis: Mēs pārāk maz kustamies un pārāk maz uzturamies svaigā gaisā
Viens no "crossfit" pamatlicējiem Latvijā Kaspars Zlidnis. (Foto: F64)

Mūsdienās cilvēku dzīvesveids ļoti bieži atstāj negatīvu ietekmi uz veselību, par ko liecina augstā saslimstība ar cukura diabētu, asinsvadu un sirds slimībām, kā arī problēmas ar lieko ķermeņa svaru. Tā norāda viens no ielu vingrošanas un ”crossfit” pamatlicējiem Latvijā Kaspars Zlidnis, kurš piedalās ”BENU Aptiekas” kampaņā, kurā ikviens varēs pārbaudīt, vai dzīvo gana veselīgi.

Vairākums cilvēku strādā intelektuālu un līdz ar to arī vairāk sēdošu darbu, kas veicinājis mazkustīgu dzīvesveidu. ”Mēs pārāk maz uzturamies svaigā gaisā, pārāk maz kustamies, nerunājot nemaz par aktīvu sportošanu, piemēram, skriešanu,” saka Kaspars. Viņš ”BENU Aptiekas” iniciatīvas ietvaros gatavos veselīga dzīvesveida padomus, kurus saņems ikviens, kurš būs izmantojis jauno ”BENU Aptiekas” pakalpojumu – ķermeņa sastāva pārbaudi.

Arī Kaspars uzsver, ka noteikt savu ķermeņa masu, tauku un muskuļu proporciju, kaulu blīvumu un ūdens daudzumu organismā tagad ir ļoti vienkārši, un, ja tiks konstatētas novirzes no normas, ceram, ka tā būs laba motivācija, lai sāktu pievērst lielāku uzmanību sava organisma veselībai!

Kaspars Zlidnis

Kaspars Zlidnis
Viens no “crossfit” pamatlicējiem Latvijā

”Ātrajā dzīves ritmā bieži pat vienu sabiedriskā transporta pieturu nevaram atļauties noiet kājām un tā vietā, lai ietu pa kāpnēm, izmantojam liftu vai eskalatoru. Aktīvo atpūtu nomainījusi TV skatīšanās vai sociālo tīklu izmantošana.”

Pārbaudi, vai tavs dzīvesveids ir gana veselīgs!

Lai rūpētos Latvijas iedzīvotāju veselību un labsajūtu, kā arī veicinātu veselīgu dzīvesveidu, ”BENU Aptieka” piedāvā ikvienam izmēģināt jaunu pakalpojumu – ķermeņa sastāva pārbaudi.

Šī pārbaude ļaus noteikt šādus cilvēka parametrus:

  • svaru,
  • ĶMI jeb ķermeņa masas un auguma samēru,
  • ķermeņa tauku masas procentuālo attiecību pret ķermeņa kopējo masu,
  • ūdens procentuālo saturu ķermenī,
  • ķermeņa muskuļu masu,
  • kaulu masu,
  • ķermeņa bioloģisko vecumu,
  • viscerālo tauku daudzumu.

Ķermeņa sastāva pārbaudi ”BENU Aptiekās” veic profesionāli skaistuma un veselības speciālisti, kas arīdzan paskaidros pārbaudē iegūtos datus un sniegs individuāli piemērotus veselīga dzīvesveida ieteikumus par uzturu, fizisko slodzi un ieteicamajiem uztura bagātinātājiem.

Piesakies ķermeņa sastāva pārbaudei šeit!

Vairāk informāciju meklē ”Benu.lv”.

Vēlies saņemt balvā vērtīgu veselības komplektu, izpildi ”Benu” akadēmijas aprīļa testu!

Izpildi testu!